Świadomi dla czystego powietrza | AKTYWNIE DLA CZYSTEGO POWIETRZA! – DWUDNIOWE SEMINARIUM DLA LOKALNYCH LIDERÓW W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM
620
single,single-post,postid-620,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
info szkolenie lz 2

26 Cze AKTYWNIE DLA CZYSTEGO POWIETRZA! – DWUDNIOWE SEMINARIUM DLA LOKALNYCH LIDERÓW W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM

Zapraszamy na seminarium osoby z województwa dolnośląskiego, które chciałyby bardziej zaangażować się w działania na rzecz poprawy jakości powietrza. Szkolenie adresowane jest do potencjalnych lokalnych liderów, zainteresowanych tematyką niskiej emisji i zrównoważonego rozwoju. Szkolenie ma na celu przygotowanie do pracy profesjonalnych koordynatorów,  prowadzących kompleksowe działania na rzecz ograniczenia niskiej emisji w swoich miejscowościach.

Szkolenie odbędzie się 6 – 7 lipca 2017 r. w Lądek Zdrój. 

Zgłoszenia na seminarium przyjmowane są do wyczerpania miejsc na adres kamila.musiatowicz@gmail.com Będziemy brać pod uwagę kolejność zgłoszeń, Wasz potencjał i motywację oraz potrzeby edukacyjne, które mogą zostać spełnione podczas naszego szkolenia.

Szkolenie jest bezpłatne. Koszt wyżywienia, zakwaterowania, trenerów i obsługi szkolenia jest pokrywany przez Stowarzyszenie Zielone Mazowsze. Dla uczestnika jedynym kosztem jest dojazd na miejsce szkolenia.

Rekrutacja trwa  do 3 lipca 2017 r.